Chcę załóżyć stronę internetową

Przed przystąpieniem do zamówienia i projektowania nowej strony www trzeba odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań:

- jakie są Twoje cele?

Co tak naprawdę chcesz osiągnąć poprzez stworzenie własnej strony internetowej?

Jakie informacje chcesz na niej zamieścic?

Okreslenie konkretnych celów pozwoli na dalsze działania dotyczące zaplanowania wyglądu i budowy strony tak aby w przyszłości przyniosła wymierne korzyści.

- kim są Twoi potencjalni klienci?

Jeżeli już zdecydowałeś, że chcesz zaistnieć w sieci, zastanów się do jakiej grupy docelowej chcesz dotrzeć?

Pomyśl w jaki sposób chcesz przyciągnąć i przekonać potencjalnych klientów do korzystania z Twoich usług?

- co chcesz osiągnąć poprzez założenie nowej strony www?

Czy chcesz, np. zwiększyć obroty w firmie, osiągnąc prestiż, przekazywać internautom rzetelne informacje z danej dziedziny, w której się specjalizujesz? Itd...

- jakie są Twoje atuty i co wyróżnia Cię na tle konkurencji?

Odpowiedz sobie na pytanie w czym jesteś lepszy od innych tak aby móc to wyeksponować na Twoim serwisie i tym samym wyróżnić Cię spośród innych firm w Twojej branży. Pochwal się wszystkimi dotychczasowymi osiągnięciami!

- jaka inwestycja?

Zastanów się ile jesteś w stanie zainwestować w projekt, który może przyczynić się do zwielokrotnienia zysków Twojej firmy?

Zapewniamy kompleksową obsługę wraz z hostingiem i zakupem domeny. Doradzimy jaki projekt będzie dla Ciebie najbardziej korzystny.

Z pomocą naszej firmy odnajdziesz swoje miejsce w sieci!

Muszę zaktualizować swoją starą stronę

Masz stronę internetową, którą uruchomiłeś parę lat temu, a na której niewiele się od tego czasu zmieniło. Prawdopodobnie wydaje się ona na dzień dzisiejszy przestarzała. Często się zdarza, że dana strona może być już niewystarczająco zaawansowana gdyż od tego czasu zmieniły się technologie tworzenia stron internetowych lub oprawa wizualna powinna być odświeżona lub całkowicie zmieniona na bardziej nowoczesną.

Prowadząc firmę musimy mieć świadomość, że w dobie internetu zmiany są bardzo dynamiczne, a my powinniśmy się do nich dostosować chcąc wyróżnić się na tle konkurencji.

Mamy dwie możliwości:

Wprowadzenie zmian na istniejącej stronie internetowej

Jeżeli Twój serwis nie wymaga dużych zmian ponieważ spełnia wszelkie współczesne standardy zgodne z wymaganiami stawianymi przez W3C to najczęściej zmiany ograniczone są do kilku aspektów:

  • dodanie nowych funkcjonalności
  • zmiana layoutu, oprawy graficznej
  • zmiana nawigacji, menu
  • odświeżenie, tzw. lifting loga firmowego
  • dodanie nowych podstron
  • system CMS jeżeli strona ma być często edytowana

Projektowanie i tworzenie nowej strony www od podstaw z zachowaniem i zabezpieczeniem wszystkich danych dotychczas zgromadzonych.

Zapraszamy do współpracy z profesjonalnym zespołem ludzi, którzy doradzą jakie zmiany powinny zaistnieć na Twojej stronie.