Strony internetowe - tworzenie stron www

Co robimy?

Uczymy się wszystkiego o Twoich klientach i ich preferencjach
Każdy z nas jest inny – mamy różne gusta, preferencje i zainteresowania. Cechy te wskazują na naszą odmienność. Każdy z nas jest także do kogoś podobny. Nasze zainteresowania, praca, wiek, wykształcenie, nawet to, gdzie mieszkamy wpływają na to w jaki sposób zdobywamy informacje i co jest w stanie nas przekonać. Niektórzy potrzebują chwytliwych haseł, innych łatwo przekonać niską ceną, a jeszcze inni potrzebują rzetelnej, rzeczowej informacji.
Przystępując do projektowania strony staramy się poznać kim są Wasi klienci, co może zrobić na nich wrażenie, a co zniechęcić. Starając się stworzyć przekaz, który zadowoli większość z nich i zaspokoi ich oczekiwania.
Sprawdzamy jakich informacji oczekują Twoi odwiedzający
W zależności od tematyki jaką porusza twoja strona, a także od celu jaki ma osiągnąć, musimy dostosować informacje, które zamieścimy na naszej witrynie. Prowadząc sklep internetowy powinniśmy krótko charakteryzować produkty, sposób dostawy oraz płatności. Strony internetowe o profilu informacyjnym charakteryzują się wyróżnionymi nagłówkami ze wstępnymi informacjami, które można rozwinąć, gdy nas zainteresują. Wasi odwiedzający muszą otrzymać taką treść, jakiej oczekują po tym, jak na nią trafili wyszukując na podstawie haseł zdefiniowanych jako słowa kluczowe. Zatem sposób jej przekazania powinien być przede wszystkim dostosowany do ich oczekiwań.
Analizujemy strukturę Twojej witryny i wyszukujemy najskuteczniejsze rozwiązania
Struktura strony www jest swoistym scenariuszem, który pokieruje odwiedzającego naszą witrynę. Od tego, które treści wyeksponujemy, a które ułożymy na dalszym planie, zależy to ile czasu klient spędzi na naszej stronie. Jeśli nie będzie mógł znaleźć interesujących go wiadomości lub będzie to od niego wymagało zbyt wiele czasu – zrezygnuje. Dlatego bardzo ważne jest, by informacje ułożone były w sposób łatwy do zrozumienia i intuicyjny, a jednocześnie były dostępne możliwie "najkrótszą drogą".
Musimy także zwrócić uwagę, by nie stworzyć nadmiaru zmniejszającego przejrzystość strony.
Projektujemy grafikę uwzględniając współczesne trendy
Strony Internetowe, jak każda dziedzina naszego życia podlegają różnym trendom i modom. Wraz z rozwojem możliwości przeglądarek oraz prędkości łączy, projektanci stron tworzą coraz śmielsze projekty prześcigając się w pomysłach wykazując ogromną wiedzę w dziedzinie typografii, kompozycji, czy teorii barw. Aktualnie króluje web2.0 charakteryzujący się zaokrąglonymi rogami, pastelowymi kolorami i jasnym tłem. Jednak powoli zauważamy odchodzenie od tego stylu. Coraz więcej stron wykorzystuje tło z teksturami, stosując połączenia wielu styli graficznych.
Nasi graficy nie tylko zauważają te zmiany ale starają się mieć na nie wpływ. Szukają nowych rozwiązań, aby strony przez nich tworzone wyróżniały się wśród innych serwisów i jak najlepiej oddawały tematykę danej strony.
Tworzymy kod i oprogramowanie dostosowując je do zmiany systemów i przeglądarek
Wielość urządzeń oraz systemów, które umożliwiają korzystanie z Internetu zmusza projektantów do zmiany dawnych nawyków i tworzenia serwisów przewidując wieloplatformowość ich wykorzystywania. Projektując strony nasi programiści uwzględniają fakt, że mogą być one wyświetlane zarówno na malutkich wyświetlaczach telefonów komórkowych, jak też na wielkich ekranach współczesnych telewizorów.
Zmienia się też przeznaczenie stron. Dzisiejsze serwisy dawno przestały być tylko statycznymi zbiorami tekstów i zdjęć. Coraz częściej korzystamy ze skomplikowanych programów spełniających różnorakie usługi począwszy od sklepów internetowych, poprzez portale społecznościowe, albumy multimedialne na usługach bankowych kończąc.
Nasi projektanci gotowi są na te wyzwania. Wspaniałe animacje, skomplikowane programy bazodanowe, formularze czy multimedia są typowymi aplikacjami tworzonymi dla potrzeb stron, które projektujemy.
Przeprowadzamy analizy pod względem oglądalności oraz pozycji w wyszukiwarkach
Istnienie strony internetowej ma sens tylko wtedy, gdy nasi klienci będą mieli możliwość odnalezienia jej w sieci. Do tego celu służą wyszukiwarki (Google, Yahoo). Ich zadanie polega na przeczesywaniu internetu i indeksowaniu odnalezionych stron wraz z ich treścią. Aby mogły odnaleźć naszą stronę i właściwie zaindeksować jej treść, kod strony musi być odpowiednio przygotowany. Taki proces nazywa się optymalizacją strony (SEO). Dodatkowe procesy zmierzające do podwyższenia pozycji naszego serwisu w wynikach wyszukiwania nazywamy pozycjonowaniem. Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać właściwe słowa kluczowe oraz zmodyfikują kod w taki sposób, aby spełniał wymogi SEO.